O nas STOMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA RENTGENY Kontakt Strona główna
Stomatologia Medycyna estetyczna Rentgeny
Dental Spa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dental Spa

Bezbolesne leczenie - stomatologia zachowawcza
Ból zęba jest zawsze nieprzyjemny, ale czy leczenie zębów może być przyjemne? Teraz już tak. Aranżacja gabinetów Dental Spa wspomaga bezstresowy przebieg wizyty. W relaksacyjnej atmosferze Spa & Wellness przeprowadzamy zabiegi niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pacjentów.

Komputerowe znieczulenie The Wand i rentgenodiagnostyka
Wszystkie zabiegi stomatologii zachowawczej przeprowadzane są przy pomocy komputerowego znieczulenia The Wand. The Wand to elektroniczny system odmierzania i dozowania środków znieczulających, który pozwala uzyskać efekty optymalne dla każdego. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego z podawaniem znieczulenia, który może towarzyszyć przy znieczuleniu standardowym.
Cena znieczulenia: 30 zł.

Na miejscu dysponujemy rentgenodiagnostyką, co pozwala nam w krótkim czasie zdiagnozować przyczyny stomatologicznych problemów za pomocą zdjęcia RTG punktowego lub pantomograficznego.
Cena zdjęcia pantomograficznego: 50 zł
Cena zdjęcia punktowego: 15 zł

Leczenie zachowawcze
Rozpoczęcie leczenia zębów poprzedzone jest szczegółowym bezpłatnym wywiadem. Jest to całkowicie niezobowiązująca rozmowa, która pozwala lekarzowi na ocenę stanu zdrowia pacjenta W jej trakcie badamy:

 • dziąsła i błonę śluzową jamy ustnej,
 • tkanki twarde zębów,
 • stawy skroniowo-żuchwowe
 • napięcie mięśni głowy

Przeprowadzimy również wstępne badania endodontyczne, protetyczne, ortodontyczne.
Po zdiagnozowaniu problemu oraz zapoznaniu się z oczekiwaniami pacjenta zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania oraz przedstawimy harmonogram i kosztorys planowanych zabiegów.

Zabiegi:

 • Profesjonalne usuwanie kamienia nazębnego - skalling wraz z fluoryzacją kontaktową. Cena od 100 zł
 • polerowanie, fluoryzacja, lakowanie zębów. Cena od 50 zł.
 • instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej wraz z doborem odpowiednich preparatów. Gratis.

Leczenie ubytków
Ubytki w zębach uzupełniamy zakładając wypełnienia światłoutwardzalne, którym następnie nadajemy odpowiedni kształt, trwałość oraz wytrzymałość a pacjent zaraz po wizycie może spożywać posiłki.
W obrębie zębów bocznych przy rozległych ubytkach zalecamy wykonywanie wkładów (inlays) lub nakładów (onlays) kompozytowych, ceramicznych bądź złotych. Tego rodzaju wypełnienia wykonujemy we współpracy z laboratorium protetycznym.
W Dental Spa stosujemy materiały najwyższej jakości co, przy odpowiedniej higienie jamy ustnej, daje pacjentom długotrwały spokój, pewność oraz znakomity efekt estetyczny czyniący wypełnienia niewidocznymi.
Ceny:

 • wypełnienie światłoutwardzalne od 100 zł
 • inlays / onlays od 500 zł

Dla dzieci
Niezmiernie ważne jest aby dzieci już od najmłodszych lat objęte były profesjonalną opieką stomatologiczną tj. profilaktyką, diagnostyką i leczeniem. Dysponujemy specjalnymi materiałami do leczenia zębów mlecznych np. kolorowe plomby, które nie tylko dają efekty lecznicze ale i sprawiają radość najmłodszym. Przy zabiegach dzieci nie odczuwają bólu, zaś miła i rodzinna atmosfera sprawia, iż chętnie wracają do naszych gabinetów.
Ceny zabiegów:

 • wypełnienie światłoutwardzalne kolorowe 80 zł
 • lakowanie 50 zł
Dental Spa Bezbolesne leczenie
Dental Spa Leczenie kanałowe
Dental Spa Stomatologia estetyczna
Dental Spa Protetyka
Dental Spa, ul. Bednorza 18-20; 43-200 Pszczyna
Medycyna estetyczna
|
Stomatologia
|
Rentgeny