O nas STOMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA RENTGENY Kontakt Strona główna
Stomatologia Medycyna estetyczna Rentgeny
Dental Spa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dental Spa

Stomatologia estetyczna
W życiu liczą się małe przyjemności, bo umilają nam codzienność. A gdyby taka przyjemność trwała bardzo długo? Wiele osób zdecydowało się już na zmianę wyglądu swoich zębów, czyli na sprawienie sobie przyjemności i dlatego ta nowa dziedzina stomatologii przeżywa rozkwit.
Dziś każdy może przyłączyć się do grona naszych pacjentów , którzy codziennie czerpią radość z widoku równych, białych zębów jak również z przyjemności dzielenia się z innymi pięknym uśmiechem.
Poniżej przedstawiamy opisy zabiegów, które wykonujemy w Dental Spa

Kosmetyczna odbudowa korony zębów
Polega na zmianie kształtu i koloru zębów. Optymalny dla pacjenta kolor i kształt zęba osiągany jest za pomocą wysokiej jakości materiałów kompozytowych, które dobierane są w zależności od zdolności referencyjnych i przeziernych tkanek twardych zęba.
Cena zabiegu od 250 zł.

Licówki porcelanowe
To cienkie płatki wykonywane z porcelany, które są nakładane na zewnętrzne powierzchnie zębów. Dzięki temu możliwe jest pokrycie nieestetycznych elementów powierzchni np. rozległych przebarwień lub wypełnień oraz korekta kształtów zębów przez ich wydłużenie lub poszerzenie. Niebagatelną zaletą tej techniki osiągania idealnego wyglądu zęba jest naturalna transparencja, biokompatybilność i trwały efekt gwarantujący brak późniejszych zmian estetycznych np. przebarwień.
W przypadkach kiedy zastosowanie licówek porcelanowych jest niemożliwe lub niewskazane zaproponujemy Państwu zastosowanie wkładów koronowych (inlay) lub koron pełnoceramicznych.
Cena zabiegu od 1000 zł

Wybielanie zębów
Nadmierne picie kawy, herbaty lub czerwonego wina, palenie tytoniu oraz starzenie organizmu - to najczęstsze przyczyny ciemnienia zębów lub powstawania przebarwień. Wielu pacjentów posiada też naturalny kolor zębów, który nie odpowiada ich oczekiwaniom.
Odpowiedzią na te problemy jest wybielanie. Możliwe jest wybielanie zębów pojedynczych np. odbarwionych (w tym martwych) lub kompleksowe wybielanie wszystkich zębów. Stopień uzyskanej bieli jest zróżnicowany w zależności od budowy zębów i pochodzenia zmian barwy. W gabinetach Dental Spa stosujemy dwie metody wybielania: wybielanie gabinetowe oraz nakładkowe.
Cena zabiegu od 800 zł.

Usuwanie kamienia nazębnego i osadów - skalling wraz z fluoryzacją kontaktową
To zabieg polegający na usunięciu twardych złogów nazębnych, formujących się przez mineralizację płytki nazębnej, potocznie zwanych kamieniem nazębnym. Kamień nazębny stanowi siedlisko niebezpiecznych bakterii i doprowadza do stanu zapalnego dziąseł i przyzębia, w efekcie którego następuje jego zanik i odsłonięcie korzeni zębów, co zazwyczaj związane jest z bólem.
Tendencja do tworzenia się kamienia nazębnego jak i szybkość jego powstawania są cechami indywidualnymi, w dużym stopniu uwarunkowanymi składem śliny lub nawykami dietetycznymi pacjenta. Niestety codzienne zabiegi higieniczne (mycie zębów lub ich nitkowanie) nie są w stanie powstrzymać procesu. Dlatego szczególnie istotne jest regularne usuwanie kamienia w gabinecie stomatologicznym.
Cena zabiegu od 100 zł.

Dental Spa Bezbolesne leczenie
Dental Spa Leczenie kanałowe
Dental Spa Stomatologia estetyczna
Dental Spa Protetyka
Dental Spa, ul. Bednorza 18-20; 43-200 Pszczyna
Medycyna estetyczna
|
Stomatologia
|
Rentgeny