O nas STOMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA RENTGENY Kontakt Strona główna
Stomatologia Medycyna estetyczna Rentgeny
Dental Spa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ból zęba
Infekcja miazgi zębowej jest przyczyną bólu zębów, zarówno tych ostrych jak i tych przewlekłych, ciągnących się dniami lub nawet tygodniami. Pragnąc pozbyć się bólu pacjenci często stają przed niełatwym wyborem: czy usuwać ząb pozbywając się problemu bezpowrotnie czy też podjąć próbę zachowania zęba. W obliczu takiego dylematu warto pamiętać, iż ekstrakcja zęba jest krokiem nieodwracalnym, powodującym konieczność uzupełnienia braku zębowego leczeniem protetycznym. Jest to zatem rozwiązanie zarezerwowane dla przypadków absolutnie wyjątkowych. Leczenie kanałowe (endodontyczne) pomaga pacjentowi cieszyć się własnymi zębami przez długie lata i uniknąć problemów związanych z usunięciem zęba.

Jednowizytowe leczenie kanałowe
Ceniąc czas swoich pacjentów w gabinetach Dental Spa przeprowadzamy jednowizytowe leczenie endodontyczne (z wyjątkiem wyraźnych wskazań np. antybiotykoterapii). Metoda jednodniowego leczenia endodontycznego zalecana jest przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.
W trakcie leczenia stosujemy najnowsze rozwiązania i procedury: usuwamy zainfekowaną miazgę, dokonujemy precyzyjnych pomiarów długości kanałów zęba, dezynfekujemy ją i przygotowujemy do szczelnego wypełnienia materiałami biokompatybilnymi, co zapobiega namnażaniu się bakterii w pustych przestrzeniach. Zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, o ile samopoczucie pacjenta na to pozwala, nie dewitalizujemy miazgi (nie trujemy zęba) lecz ją natychmiast usuwamy, co daje pacjentowi natychmiastową ulgę i nie naraża do na dalsze, niekiedy wielogodzinne cierpienie. Wypełnienia za pomocą najnowocześniejszych metod kondensacji gutaperkowej gwarantują znakomite efekty lecznicze. Na miejscu dysponujemy pracownią RTG, co pozwala nam natychmiast ocenić efekty przeprowadzonego zabiegu.
Cena zabiegu od: 250 zł

Dental Spa Bezbolesne leczenie
Dental Spa Leczenie kanałowe
Dental Spa Stomatologia estetyczna
Dental Spa Protetyka
Dental Spa, ul. Bednorza 18-20; 43-200 Pszczyna
Medycyna estetyczna
|
Stomatologia
|
Rentgeny