O nas STOMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA RENTGENY Kontakt Strona główna
Stomatologia Medycyna estetyczna Rentgeny
Dental Spa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dental Spa

Peelingi - ekspresowa odnowa komórkowa skóry
Skóra każdego człowieka pokryta jest naskórkiem, który ulega stałemu złuszczaniu. Proces ten w naturze zachodzi bardzo długo i jest niewidoczny gołym okiem. Peeling jest to sposób na ekspresową odnowę skóry. Polega na szybkim, kontrolowanym złuszczeniu naskórka co stymuluje odnowę komórkową skóry i pomaga usunąć defekty kosmetyczne zlokalizowane w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej.

Efektywna pielęgnacja twarzy i ciała
Zabieg peelingu polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej kompozycji preparatów (najczęściej na bazie kwasów owocowych występujących w naturze). Wnikają one wgłąb skóry wpływając na przebudowę kolagenu i elastyny - substancji podporowych skóry. Mają również działanie antybakteryjne, wybielające, nawilżające oraz regulują wydzielanie łoju.
Peeling:

  • nastolatkom odblokowuje pory i pomaga regulować wydzielanie sebum,
  • dwudziestolatkom pozwala zachować gładką i promienną cerę,
  • trzydziestolatkom poprawia odcień i ujednolica kolor skóry, redukuje pierwsze zmarszczki,
  • osobom po 35 roku życia stymuluje odnowę komórek skóry, ujednolica jej fakturę, koloryt oraz redukuje zmarszczki.

Działania peelingów można wzmocnić poprzez kojarzenie ich z zabiegami mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego oraz mezoterapii.

Peelingi w Dental Spa

Peeling migdałowy

Otrzymywany z gorzkich migdałów rozjaśnia, wygładza, poprawia napięcie skóry, normalizuje łojotok. Może być stosowany niezależnie od pory roku oraz u osób z cerą wrażliwą, naczynkową i u pacjentów z ciemną karnacją. Daje efekt świetlistości i oczyszczenia skóry.

Peeling glikolowy
Silnie pobudza odnowę komórkową, poprawia kondycję skóry w każdym wieku. Skóra sucha staje się lepiej nawilżona, skóra tłusta z rozszerzonymi porami a także z bliznami potrądzikowymi nabiera delikatności i jasnego koloru. W zależności od stężenia stosowanego preparatu i ilości zabiegów prowadzi do spłycenia zmarszczek oraz długofalowej poprawy biologicznych i estetycznych właściwości skóry.

Peeling TCA
Jest jednym z najbardziej skutecznych w terapii blizn, rozstępów i zmian skóry związanych z wiekiem. Jego aplikacja powoduje początkowo silny rumień skóry, następnie zbrązowienie. Po 2-3 dniach naskórek pęka i następuje jego silne złuszczanie i regeneracja. Działa silnie przeciwstarzeniowo, ujednolica koloryt skóry, wygładza ją i znacząco redukuje zmarszczki.

Roztwór Jessnera
Stosowany jest w celu redukcji łojotoku, zmniejszenia ilości zaskórników, grudek i krost trądzikowych a także w likwidacji przebarwień i redukcji zmarszczek.

Yellow peel
Ma postać żółtej maski zawierającej szereg substancji aktywnych. Siła jego działania zależy od ilości nałożonych warstw. Daje dobre efekty w leczeniu przebarwień, drobnych zmarszczek i zmian posłonecznych.

Retises CT
Jego specyficzny sposób stosowana polega na tym, iż jest nakładany w gabinecie po czym pacjent może powrócić do domu, gdzie po kilku godzinach samodzielnie go zmywa. Ma silne działanie rewitalizujące, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i koloryt skóry.

Cosmelan
Jest najskuteczniejszą kuracją depigmentacyjną, Zawiera czynniki rozjaśniające, dzięki czemu bardzo wyraźnie rozjaśnia plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe i przebarwienia posłoneczne. Niezwykle skuteczny w terapii przebarwień hormonalnych. Jest bezpieczny, może być wykonywany o każdej porze roku, jest odpowiedni dla każdej karnacji i rodzaju skóry. Ponadto reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory i stymuluje odnowę kolagenu.

Peelingi dają bardzo dobre efekty przy wykonaniu serii zabiegów oraz przy łączeniu ich z innymi zabiegami np.z mezoterapią i radiofrekwencja - zobacz kompozycje zabiegów.

Przykładowa cena zabiegu: od 170 zł.

Dental Spa Botox
Dental Spa Wypełniacze
Dental Spa Mezoterapia
Dental Spa Peelingi chemiczne
Dental Spa, ul. Bednorza 18-20; 43-200 Pszczyna
Medycyna estetyczna
|
Stomatologia
|
Rentgeny